Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła stożki (stożkowe zwykłe) o zapachu "Pocałunek Wampira", opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford - "Pocałunek Wampira" "Vampire Kiss".

Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze, szybko odświeża pomieszczenie, pozwala się zrelaksować, a przy tym wyostrzyć swoje zmysły i zbudować wewnętrzne poczucie siły. Zapach jest bardzo przyjemny, świeży i orzeźwiający, lekko słodki, ze zdecydowaną nutą owocową, na pewno każdemu przypadnie do gustu.


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych, najwyższej jakości składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, udekorowany rysunkiem wampirzych ust z charakterystycznymi kłami, zawierający ok. 12 kadzidełek (które palą się przez około 20 minut każde) oraz jednej okrągłej, metalowej podstawki.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła:

należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...