Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła w kształcie stożków (stożkowe zwykłe) o zapachu "Klątwa Czarownicy", opakowanie 12 szt.Kadzidełka stożkowe firmy Stamford o tajemniczej nazwie: "Klątwa Czarownicy".

ZAPACH:

lekki, owocowo - kwiatowy.

Paląc się uwalniają mocny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford szybko oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, odświeża pomieszczenie. Pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych wysokiej jakości w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze z wizerunkiem czarownicy z miotłą, zawierający ok. 12 kadzidełek (które palą się przez około 20 minut każde) oraz małą metalową podstawkę.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...