Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Kadzidełka stożkowe opakowanie 12 sztuk z efektem backflow (dające opadający dym) - zapach: Róża

Kadzidła do fontanny dymnej.

Producent: Stamford

Kadzidła stożkowe z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem), przeznaczone są do specjalnych podstaw, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne. W takiej podstawie (wieży) umieszcza się kadzidło na samej górze, a dym spływa specjalnym otworem w dół. Spływając po różnych kaskadach przypomina wyglądem wodospad.

Każde pojedyncze opakowanie to kartonowe pudełko z nadrukiem, zawierające średnio 12 kadzidełek w kształcie stożków, z pustym kominkiem wewnątrz.

Zapach:

Róża

Wymiary:

kadzidełka: 3 cm x 1 cm

Czas spalania:

ok. 20 min

Użycie kadzidła z cyrkulacją:

Należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać dym. Kadzidło posiada wewnątrz pusty kominek, którym dym spada i wydostaje się dołem stożka.

Kadzidło należy ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie odpornej na ciepło wytwarzane podczas spalania kadzidła - czyli na fontannie dymnej, która posiada otworek do odprowadzania dymu.

Na skutek spalania się stożka oraz opadania wydzielającej się mgły, może pojawić się na podstawce i wokół kadzielnicy lekka pozostałość z naturalnych olejków i żywicy. Osad ten można usunąć ścierając go wilgotną szmatką.

PAMIĘTAJ - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...