Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła długie "Archanioł Michał", seria Goloka "Archanioły" - zapach: drzewo sandałowe, opakowanie 12 szt.


Kadzidełka firmy Goloka o nazwie: "Archangel Michael" - Archanioł Michał, z serii kadzidełek o nazwie: "Archanioły".


Niebiańskie kadzidła dla twojego Anioła Stróża.

Niebo jest bardzo zorganizowane, wszystkie istoty niebieskie mają do wykonania określoną pracę. Każda z tych wspaniałych istot pracuje dla wielu istniejących promieni Boga. Każdy archanioł ma swoją specjalność i jest jej oddany; możemy go przywoływać zgodnie z tym, czego potrzebujemy. Każdy z 7 archaniołów może być przewodnikiem na duchowej ścieżce.


Pierwszy promień ma kolor niebieski, w którym Archanioł Michał niestrudzenie pracuje dla ochrony. Możesz go zatem poprosić o ochronę fizyczną i duchową. Obejmuje to ochronę przed wypadkami, przestępczością, agresją psychiczną, a nawet demonami. Może być przydatny również w przypadku potrzeby zaktywizowania wiary, woli i determinacji. Jego znaczenie to: „Kto wielbi Boga?”. Dzień tygodnia: niedziela. Kamień: szafir, sodalit, lapis lazuli, niebieski awenturyn. Aromat: drzewo sandałowe.ZAPACH: drzewo sandałoweKadzidła paląc się wydzielają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan odprężenia i spokoju.


CZAS SPALANIA:

każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut

Długość kadzidełek:

ok. 20,0 cm

Materiał:

ręcznie zwijane kadzidełka z naturalnych surowców roślinnych

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk 

Instrukcja użytkowania kadzideł:

Należy rozpalić czubek kadzidła, a po chwili zdmuchnąć ogień. Czubek kadzidełka nie powinien się już palić, ma pozostać tylko rozżarzony, a wtedy zaczyna się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawce (żaroodpornej).

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...