Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 6.30 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Ochrona" - opakowanie 20 szt.


Kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Ochrona" - "Protection".

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek firmy Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


Aromat: subtelny i świeży, zapach czerwonej róży.

Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to podłużne pudełko zawierające ok. 20 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde. Opakowanie jest wykonane z białego kartonu, z nadrukiem przedstawiającym stylizowane Oczy Horusa w niebieskim kolorze.

Oko Horusa, zwane także "Okiem Księżycowym", to znany z mitologii staroegipskiej symbol odrodzenia oraz powracania do sił i zdrowia.


Każdy amator palenia kadzidełek na pewno doceni angielską markę Stamford. Jest to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz o wyjątkowość zapachów, które potrafią skutecznie oczyścić i odświeżyć powietrze w pomieszczeniach.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...