Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła długie "Anioł Księżyca" seria Stamford "Anioły" - zapach: orientalne perfumy, opakowanie 15 szt.


Kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Moon Angel" - Anioł księżyca, z serii kadzidełek o nazwie: "Anioły".

Paląc się wydzielają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek firmy Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan odprężenia i spokoju.ZAPACH:

Orientalne perfumy

Orientalne perfumy - kojący kwiatowy aromat przefiltrowany w tchnieniu samego Księżycowego Anioła.Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to podłużne pudełko zawierające ok. 15 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde. Opakowanie jest wykonane z kartonu w kolorze czerni i mocnego różu, z nadrukiem przedstawiającym księżyc ze skrzydłami.

Opakowanie nadaje się do recyklingu.


CZAS SPALANIA:

Każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut.Każdy miłośnik palenia kadzidełek na pewno doceni angielską markę Stamford. Jest to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz o wyjątkowość zapachów, które potrafią skutecznie oczyścić i odświeżyć powietrze w pomieszczeniach.

Instrukcja użytkowania kadzideł:

Należy rozpalić czubek kadzidła, a po chwili zdmuchnąć ogień. Czubek kadzidełka nie powinien się już palić, ma pozostać tylko rozżarzony, a wtedy zaczyna się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawce (żaroodpornej).

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...