Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła w kształcie stożków (stożkowe zwykłe) - "Dotyk Anioła", opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford - "Dotyk Anioła" "Angel's Touch".

Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze, szybko odświeża pomieszczenie, pozwala się zrelaksować. Zapach "Anielskiego Dotyku" jest lekki, odświeżający, przypomina zapach drzew, jest nieco korzenny oraz cytrusowy.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych, najwyższej jakości składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 12 kadzidełek (które palą się przez około 20 minut każde) oraz jednej okrągłej, metalowej podstawki.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.magiczne anielskie kadzidełka

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...