Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidełka w kształcie stożków (stożkowe zwykłe) zapach "Legowisko Goblina" - opakowanie 12 szt., zapach: cynamonowy


Kadzidełka stożkowe (zwykłe) firmy Stamford o tajemniczej nazwie: "Legowisko Goblina" - Goblin's Liar.


BEZ OBAW! Co prawda nie mamy pojęcia, czym pachnie prawdziwe legowisko goblina (i chyba nawet nie chcemy tego wiedzieć) - ale TE kadzidełka paląc się uwalniają naprawdę przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając każdego w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, a przy tym odświeżająco cynamonowy. Ten zapach na pewno każdego przyjemnie zaskoczy.Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 12 kadzidełek w kształcie stożków, które palą się przez około 20 minut każde. W komplecie jest mała, okrągła podstawka.

CZAS SPALANIA:

Każde kadzidełko spala się przez około 20 minut.

Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.kadzidełka cynamonowe Legowisko Goblina, magiczny sklep

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...