Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Smoczy Ogień" - opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Smoczy Ogień" "Dragon's Fire".

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


Zapach jest lekki, odświeżający, owocowy, zdecydowanie cytrusowy.Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze z wizerunkiem chińskiego smoka, zawierający ok. 15 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.magiczne kadzidełka - Smoczy Ogień

Napisz opinię
2019-03-05 19:47:32 - SAR

Ciekawy cytrusowy i lekki zapach, Niespotykany w ogólnie odstępnych kadzidełkach. Czekam na nową dostawę i polecam! :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...