Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Fiołek", opakowanie 20 szt.


Kadzidełka długie firmy Stamford - FIOŁEK, jedno opakowanie zawierające ok. 20 sztuk patyczków. Wyjątkowy zapach, delikatny, idealnie oddający aromat kwiatów fiołka.

Czas spalania:

ok. 30 minut.

Zapach:

delikatny, fiołkowy, przyjemny. Dobrze oddaje zapach prawdziwych fiołków.

Kadzidła paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.

Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach (ziołowa mieszanka i bambusowy patyczek). Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w białym kolorze z obrazkiem przedstawiającym fiołki i zawierający ok. 20 kadzidełek w kształcie długich patyczków, które palą się przez około 30 minut każde. Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...