Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła długie "Anielska Opieka", o zapachu Paczuli - opakowanie 20 szt., seria "Mystical"


Naturalne kadzidełka marki Stamford o nazwie: "Angel Protection", z serii "Mystical".

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek firmy Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


ZAPACH:

Paczuli


Stamford Hex Angel Protection Incense Sticks pozwoli ci usiąść, zrelaksować się i cieszyć się subtelnością aromatu paczuli, gdy kadzidło nasyca zapachem powietrze wokół ciebie.Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to podłużne pudełko zawierające ok. 20 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde. Opakowanie jest wykonane z białego kartonu, z nadrukiem.

Opakowanie nadaje się do recyklingu.


Każdy amator palenia kadzidełek na pewno doceni angielską markę Stamford. Jest to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz o wyjątkowość zapachów, które potrafią skutecznie oczyścić i odświeżyć powietrze w pomieszczeniach.

Użycie kadzidła: należy rozpalić czubek kadzidła i po chwili zdmuchnąć ogień, aby czubek pozostał tylko rozżarzony i by zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie.

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...