Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Kolczyki "Czarne Róże" w kształcie kwiatów róży - Obsydian Śnieżny

Para kolczyków w kształcie pąków róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - obsydianem śnieżnym.

Kolczyki są w kolorze starego srebra, kamień to naturalny obsydian, więc każda sztuka jest inna (różni się nieco kształtem oraz barwą - odcieniami czerni i ciemnej szarości). Stąd każda para kolczyków jest niepowtarzalna i różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamieni.

Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE.


Wymiary:

2,5 cm x 1,8 cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu - naszyjnik Czarna Róża z obsydianu, bransoletka, broszka.

BIŻUTERIA SZTUCZNA


  • Pozytywna energia kamieni:

Obsydian - kamień ochrony.

Właściwości obsydianu:

Obsydian - kamień ochrony - posiada właściwości ochronne: chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” oraz pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, a także jednocześnie Twój dom i rodzinę, przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami.


Obsydian pomaga w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala być sobą, chroni przed manipulacjami i kontrolą innych ludzi.


Kamień ten poleca się zwłaszcza wszystkim interesującym się ezoteryką, parapsychologią i spirytyzmem. Ułatwia on i aktywizuje właściwości parapsychiczne - chroni je, a równocześnie pomaga mocno trzymać się ziemi, by zachować zdrową równowagę.Obsydian Śnieżny ma także w sobie energię odwagi i wytrwałości. Pomaga w każdej sytuacji odnaleźć dobre strony, poprzez oczyszczenie się z niszczących myśli i wymyślenie nowych sposobów na poprawę warunków. Jednocześnie otwiera na duchową wrażliwość, aby przyciągnąć szczęśliwe zbiegi okoliczności i przełamanie kłopotów.

Obsydian Śnieżny pomaga w utrzymaniu równowagi w okresach przemian. Wzmacnia przepływ energii w organizmie, likwiduje blokady w centrach energetycznych i w przepływie energii.kolczyki gotyckie czarne róże, magiczna biżuteria, obsydiany


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...