Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Kolia gotycka Obsydian Śnieżny

Duża kolia w postaci misternie utkanej pajęczyny, ozdobionej naturalnymi kamieniami półszlachetnymi w kolorze czarnym - obsydianami śnieżnymi.

Naszyjnik jest w kolorze starego srebra, kamienie to naturalne obsydiany, więc każdy kamień jest inny (różni się nieco kształtem oraz barwą - odcieniami czerni i ciemnej szarości). Stąd każdy naszyjnik jest niepowtarzalny - różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamieni.


Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE.

Naszyjnik posiada regulowane zapięcie.

BIŻUTERIA SZTUCZNA.


Wymiary:

Szerokość: 13,5 cm, długość: 19,50 cm. Waga to ok: 140 g +- 20 g w zależności od wagi użytych kamieni.


  • Pozytywna energia kamieni:

Obsydian - kamień ochrony - posiada właściwości ochronne: chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” oraz pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, a także jednocześnie Twój dom i rodzinę, przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami. Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne.

Obsydian pomaga w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali.

Obsydian śnieżny - przywrócenie nadziei, przełamanie problemów, otwarcie się na znaki.

Obsydian śnieżny ma w sobie energię odwagi i wytrwałości. Obsydian śnieżny pomaga w każdej sytuacji odnaleźć dobre strony, poprzez oczyszczenie się z niszczących myśli i wymyślenie nowych sposobów na poprawę warunków. Jednocześnie otwiera na duchową wrażliwość, aby przyciągnąć szczęśliwe zbiegi okoliczności i przełamanie kłopotów.


Obsydian Śnieżny pomaga w utrzymaniu równowagi w okresach przemian. Osoby o dużej wrażliwości powinny z ostrożnością korzystać z leczniczych właściwości tego kamieniagotycka kolia obsydian śnieżny, kolie gotyckiePolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...