Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Kolia gotycka Ametyst

Duża kolia w postaci misternie utkanej pajęczyny, ozdobionej naturalnymi kamieniami półszlachetnymi w kolorze fioletowym - ametystami.

Naszyjnik jest w kolorze starego srebra, kamienie to naturalne ametysty, więc każdy kamień jest inny (różni się nieco kształtem oraz barwą - odcieniami fioletu i bieli). Stąd każdy naszyjnik jest niepowtarzalny - różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamieni.

Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją. Naszyjnik posiada regulowane zapięcie.

BIŻUTERIA SZTUCZNA.

Wymiary:

Szerokość: 13,5 cm, długość: 19,50 cm. Waga to ok: 140 g +- 20 g w zależności od wagi użytych kamieni.

  • Pozytywna energia kamieni:

Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzieki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.

Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju.

Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.gotycka kolia Ametysty - gotyckie kolie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...