Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Podstawa na kadzidła typu backflow - Piętrowa Fontanna

Fontanna dymna - podstawa na kadzidła typu backflow (dymiące dołem, czyli cofające dym), w kształcie piętrowego wodospadu, który wygląda jakby był wykonany z pnia bambusowego. Na szczycie umieszcza się specjalne kadzidło backflow, z którego dym nie unosi się do góry, ale opada w dół. Dym przedostaje się specjalnym otworem poniżej i powoli spływa niczym wodospad po kolejnych piętrach w dół, aż do małego basenu na dole.

Jest to dość efektowny widok, wręcz magiczny, mający działanie relaksacyjne.podstawka na kadzidła backfolw - fontanna dymna


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent. Taki kominek zapachowy świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


Materiał:

ceramika.

Wymiary:

wysokość 11,0 cm, szerokość 7,5 cm x 6,5 cm.

Kolor:

czarny.Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł typu backflow (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu backflow mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł backflow opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...