Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Podstawa na kadzidła typu backflow - Fontanna Fala

Fontanna dymna - podstawa na kadzidła typu backflow (dymiące dołem), w kształcie wodospadu ułożonego z różnej wielkości kamieni. Na szczycie umieszcza się specjalne kadzidło backflow, z którego dym nie unosi się do góry, ale opada w dół. Dym przedostaje się specjalnym otworem poniżej i powoli spływa niczym wodospad po skałach w dół, aż do miseczki o pofalowanym brzegu.

Jest to dość efektowny widok, wręcz magiczny, mający działanie relaksacyjne.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent. Świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


Materiał:

ceramika.

Wymiary:

wysokość 8 cm, szerokość 13 cm x 10 cm.

Kolor:

czarny.Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł typu backflow (oddające dym od dołu). Kadzidła typu backflow mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł backflow opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...