Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Podstawa na kadzidła płynące - Fontanna Fala + GRATIS 1 opakowanie pasujących kadzidełek


Fontanna dymna - podstawa na kadzidła zwrotne (dymiące dołem), w kształcie wodospadu ułożonego z różnej wielkości kamieni. Na szczycie umieszcza się specjalne kadzidło płynące (zwrotny flow), z którego dym nie unosi się do góry, ale opada w dół. Dym przedostaje się specjalnym otworem poniżej i powoli spływa niczym wodospad po skałach w dół, aż do miseczki o pofalowanym brzegu.

Jest to dość efektowny widok, wręcz magiczny, mający działanie relaksacyjne.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent. Ciekawie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.Materiał:

ceramika.

WYMIARY:

wysokość 8 cm, szerokość 13 cm x 10 cm.

Kolor:

czarny.


Do kompletu załączamy GRATISOWO 1 opakowanie (12 sztuk) pasujących kadzideł płynących.

Kadzidła typu "zwrotny flow" mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Do uzyskania efektownego spływania dymu po kaskadach należy użyć specjalnych kadzideł płynących.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...