Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Figurka - czaszka z naturalnego ametystu

Mała figurka w kształcie czaszki, wykonana z naturalnego kamienia - ametystu. Każda czaszka jest niepowtarzalna, ponieważ wygląda trochę inaczej, np. ma nieco inne zabarwienie, ułożenie jasnych i fioletowych żyłek oraz inną strukturę powierzchni, co wynika z naturalnych właściwości kamienia.

Materiał:

naturalny ametyst. 

Wymiary figurki:

5cm x 4,5cm.

Warto korzystać z pozytywnej mocy naturalnych kamieni. Czaszki wykonane z naturalnego ametystu pomagają w uzyskaniu lepszej równowagi fizycznej oraz emocjonalnej. Wspomagają podnoszenie świadomości, budują pewność siebie. Często wykorzystywane są podczas medytacji.
  • Pozytywna energia naturalnych kamieni:

Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu, często z jasnymi żyłkami. Ametyst jest bardzo mocnym kamieniem, z ogromną ochronną siłą, jest obdarzony wysokimi duchowymi wibracjami. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.


Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.Polecamy