Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Czarna świeca prosta wys. 21 cm

Świece stołowe bistro o prostym kształcie, w kolorze czarnym i o wysokości 21 cm.

Podana cena dotyczy 1 sztuki.

Świece nie są zabarwione na czarno wewnątrz - są tylko pokryte czarną warstwą. Mają standardowe wymiary, pasują do większości świeczników. 


WYMIARY:

wysokość 21 cm

średnica 2 cm

Materiał:

stearyna.

Czas spalania każdej pojedynczej świeczki to ok. 8 godzin.


Produkt niemiecki.

BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.Kolor CZARNY – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania. Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii i wszelkie jej negatywne działania.


Czarne świeczki to obowiązkowy rekwizyt w obrzędach magicznych. Ogólnie kojarzą się negatywnie, z chęcią szkodzenia innym, rzucaniem klątw i uroków. Być może jest to efekt ich spektakularnego wykorzystywania przez wieki w obrzędzie ekskomuniki w kościele chrześcijańskim podczas wykluczania członka ze wspólnoty.

W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, są wykorzystywane w MAGII OCHRONNEJ oraz oczyszczającej. Pomagają w uwalnianiu od złych emocji, pokonywaniu wyniszczającego poczucia żalu, winy i niepewności, przy rozwiązywaniu tajemnic, problemów i podejmowaniu właściwych decyzji w chwili uwolnienia od negatywnych wpływów. W magii miłosnej - uwalniają związek od złych emocji. Używane są w rytuałach ochraniających (odpychają wpływy czarnej magii), uwalniających, uzdrawiających, gdyż zwalniają blokady i energetyzują zastałe sytuacje.

Czarnych świec należy używać ostrożnie, gdyż jest to kolor o najpotężniejszej mocy. Wykorzystanie ich do złych i samolubnych celów może się obrócić przeciw użytkownikowi.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...