Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN

Czarne świece proste wys. 19 cm - opakowanie 6 sztuk

Świece stołowe o prostym kształcie, w kolorze czarnym i o wysokości 19 cm. Niekapiące.

Podana cena dotyczy opakowania zawierającego 6 sztuk

Świece nie są zabarwione na czarno wewnątrz - są tylko pokryte czarną warstwą. Mają standardowe wymiary, pasują do większości świeczników. 


WYMIARY:

wysokość 19,0 cm

średnica 2,0 cm


Materiał:

parafina

Czas spalania:

każda pojedyncza świeczka spala się w czasie ok. 8 godzin.

Opakowanie:

kartonik z nadrukiem.


Produkt polski.

BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.
Kolor CZARNY – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania. Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii oraz wszystkie jej negatywne działania.Czarne świeczki to obowiązkowy rekwizyt w obrzędach magicznych. Zazwyczaj kojarzą się one negatywnie, z chęcią szkodzenia innym, rzucaniem klątw i uroków. Być może jest to efekt ich spektakularnego wykorzystywania przez wieki w obrzędzie ekskomuniki w kościele chrześcijańskim, czyli podczas wykluczania członka ze wspólnoty.


W rzeczywistości jest jednak inaczej - czarne świece są wykorzystywane w MAGII OCHRONNEJ oraz oczyszczającej. Pomagają w uwalnianiu od złych emocji, w pokonywaniu wyniszczającego poczucia żalu, winy i niepewności, przy rozwiązywaniu tajemnic, problemów, a także w podejmowaniu właściwych decyzji w chwili uwolnienia od negatywnych wpływów. W magii miłosnej - uwalniają związek od złych emocji. Używane są w rytuałach ochraniających (odpychają wpływy czarnej magii), uwalniających, uzdrawiających, gdyż zwalniają blokady i energetyzują zastałe sytuacje.


Czarnych świec należy używać z rozwagą, gdyż jest to kolor o najpotężniejszej mocy. Wykorzystanie ich do złych i samolubnych celów może się obrócić przeciwko użytkownikowi.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...