Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Czarne świece stołowe - wysokość 23 cm, opakowanie 10 sztuk

Wyjątkowe czarne świece stożkowe, nadają klimat każdej imprezie tematycznej, kolacji czy obrzędom magicznym. 

Opakowanie zawiera 10 szt. dekoracyjnych świec stołowych o stożkowym kształcie (lekko zwężające się ku górze). Świeczki są w kolorze czarnym, matowym.

WYMIARY:

wysokość 23,0 cm

szerokość (średnica) u podstawy 2,0 cm

Czas palenia: ok. 5 godzin.

Świece nie są barwione na czarno wewnątrz - są tylko pokryte warstwą czarnej parafiny z wierzchu.

Produkt polski, wysoka jakość.

BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.

 


czarne świeczki


Kolor CZARNY – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania. Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii i wszelkie jej negatywne działania.

Czarne świeczki to obowiązkowy rekwizyt w obrzędach magicznych. Ogólnie kojarzą się negatywnie, z chęcią szkodzenia innym, rzucaniem klątw i uroków. Być może jest to efekt ich spektakularnego wykorzystywania przez wieki w obrzędzie ekskomuniki w kościele chrześcijańskim podczas wykluczania członka ze wspólnoty. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, są wykorzystywane w magii ochronnej oraz oczyszczającej. Pomagają w uwalnianiu od złych emocji, pokonywaniu wyniszczającego poczucia żalu, winy i niepewności, przy rozwiązywaniu tajemnic, problemów i podejmowaniu właściwych decyzji w chwili uwolnienia od negatywnych wpływów. W magii miłosnej - uwalniają związek od złych emocji. Używane są w rytuałach ochraniających (odpychają wpływy czarnej magii), uwalniających, uzdrawiających, gdyż zwalniają blokady i energetyzują zastałe sytuacje. Czarnych świec należy używać ostrożnie, gdyż jest to kolor o najpotężniejszej mocy. Wykorzystanie ich do złych i samolubnych celów może się obrócić przeciw użytkownikowi.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...