Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN


Całkowicie czarna świeca, sześcioboczna 12 x 4 cm


Świeca w kolorze czarnym. Świeczka ma podłużny, sześcioboczny kształt.

Wymiary:

wysokość ok. 12,0 cm

szerokość 4,0 cm

Świeca jest CAŁKIEM CZARNA. Jest barwiona w masie, a nie tylko oblana czarnym woskiem. Ma jednolity czarny kolor wewnątrz i na zewnątrz.  Nadaje się do rytuałów magicznych.

Produkt polski, wykonanie ręczne, wysoka jakość.

Czas spalania to ok. 8 godzin.BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.

Pamiętaj:

Palącą się świecę umieść na specjalnej podstawie, która uchroni meble przed ewentualnym ubrudzeniem skapującą parafiną. Zapalona świeczka powinna stać daleko od łatwopalnych materiałów oraz z dala od zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

----------------------------------

Magia świec: Kolor czarny – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania. Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii i wszelkie jej negatywne działania.

Czarne świece są najczęściej używane do rytuałów magii oczyszczającej lub jako element potęgujący działanie innych kolorów świec.

Czarna świeca okaże się niezbędna, gdy potrzeba ochrony, pomocy w odkryciu jakiejś tajemnicy czy dotarcia do prawdy. Potężna moc czarnej świecy wypędza negatywną energię m.in. np. choroby i oddala wampiry energetyczne.


-----------------------------------

Jeśli się zastanowić, to sytuacji, w których towarzyszy nam płomień świecy jest bardzo wiele i to przez wszystkie dni naszego życia. Często nie zdajemy sobie zupełnie sprawy, że uczestniczymy w rytuale magicznym, a przecież jest nim np. trzymanie świecy przy chrzcie lub komunii, zapalanie świec na grobach zmarłych, świeczki na torcie urodzinowym, a nawet zapalenie świecy przy romantycznej kolacji - nie bez powodu przeważnie w takich momentach są to świece koloru czerwonego.

Czarny to kolor to taki "nie-kolor", który jest symbolem wtajemniczenia, głębokiej mądrości i doświadczenia, wytrwałości i cierpliwości. Uważa się ogólnie, że czarna świeca jest stosowana jedynie w czarnej magii, ale nie jest to prawdą. Używana była nawet w kościele katolickim podczas wykluczania członków ze wspólnoty. Według magii świec - czarne świece rozwiewają tajemnice, niszczą uroki, działają jako najmocniejsza magiczna zapora przeciwko atakom innych osób.

Prawidłowy płomień świecy podczas rytuału jest jasny, może być lekko różowy, wtedy wiadomo, że wszystko idzie pomyślnie. Szybkie spalenie świecy oznacza pomyślność i dobrą atmosferę panującą w pomieszczeniu. Bywa czasem, że podczas palenia się świeca zmienia swój kolor, wtedy wedle wierzeń magia ognia i magia świec chcą nam coś przekazać. Kolor ten należy interpretować z jego ogólnie przyjętą symboliką. Natomiast kiedy ogień gaśnie zanim świeca się wypali oznacza to, że sprawa za którą jest ona palona to niestety przegrana walka, lub też będzie negatywnie zakończona przez działanie osoby lub siły trzeciej. Zawsze można temu w jakiś sposób przeciwdziałać, bo świeca nie przewiduje przyszłości lecz ostrzega.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...