Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Czarna Róża - kwiat sztuczny długość 55cm


Róża czarna (kwiat sztuczny) o długości ok. 55,0 cm. Łodyga oraz liście są koloru dość żywej i jednolitej zieleni.

Doskonała na prezent dla mrocznej gotyckiej damy.


Liście są koloru mocnej zieleni cieniowane na brązowo po brzegach, płatki kwiatu są czarne, lekko karbowane, wykonane z materiału.


Płatki kwiatu są czarne, wykonane z materiału.

Szerokość główki kwiatowej ok. 8cm.

Do wysyłki zabezpieczamy różę dokładnie w kartonowym pudełku. Jeśli chcesz kupić więcej sztuk na raz - w koszyku naliczy się rabat ilościowy.

Istnieje wiele mitów i legend opisujących, w jaki sposób powstały róże. Jedna z tych  legend opowiada, że róża zrodziła się z piany, która spadła na ziemię z ciała bogini Afrodyty, gdy ta po raz pierwszy wynurzyła się z fal morskich spiesząc do Adonisa.

Natomiast Czarna Róża powszechnie jest uznawana za symbol smutku oraz niezwykłości, gdyż w tym kolorze w naturze jest zjawiskiem bardzo rzadkim. Może oznaczać idealne nieosiągalne piękno, lub też perfekcję oraz mądrość, a z drugiej strony - smutek i tęsknotę, potrzebę zaspokojenia wewnętrznej pustki. Zapewne z tego właśnie powodu, że z tymi kwiatami wiąże się tak bogata symbolika, są one najczęściej podarunkiem dla ukochanych osób i czasem niosą ze sobą ukrytą w kolorze wiadomość.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...