Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Dzbanek i Misa - ceramiczna podstawka na kadzidła stożkowe "płynący dym" (wydzielające opadający dym) + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek

Podstawka na kadzidła typu "płynący dym" - wieża dymna, fontanna na spływający w dół dym. Podstawka ma kształt dzbanka, na którym umieszcza się rozżarzone kadzidełko, Dym spływa z wnętrza dzbanka do stojącej poniżej misy, a później opada kaskadami na piętra poniżej.Podstawki na spływający dym posiadają specjalne kanaliki przeznaczone do odprowadzania spływającego w dół dymu z kadzideł stożkowych z kominkiem. Są to kadzidełka z pustą przestrzenią w środku, które cały dym oddają dołem. Wtedy podstawka wypełnia się dymem, który z niej malowniczo wypływa otworami poniżej. Zwykłe kadzidła stożkowe nie dają efektu opadania dymu, należy użyć kadzideł stożkowych płynących, aby uzyskać spadającą w dół mgłę.WYMIARY:

wysokość 12,5 cm, szerokość 10,0 cm x 4,0 cm.

MATERIAŁ:

ceramika w kolorze brązowym

Do kompletu załączamy gratisowo 1 opakowanie pasujących kadzideł z kominkiem tzw. płynących.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy