Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN


Ceramiczna podstawa na kadzidła typu "płynący dym" - Chiński Smok i Góry + GRATIS: kadzidła 1 opakowanie

Fontanna dymna - podstawa na kadzidła dające spływający dym (dające opadający, spływający w dół dym), w kształcie Chińskiego Smoka oraz górskiego krajobrazu. Na szczycie podstawki, czyli na głowie smoka umieszcza się specjalne kadzidło, z którego dym nie unosi się do góry, ale opada w dół. Dym przedostaje się specjalnym kanalikiem poniżej, powoli spływa z paszczy smoka i wypełnia górski krajobraz poniżej niczym mgła.


Jest to bardzo efektowny widok, mający działanie relaksacyjne.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent. Taki kominek zapachowy świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


MATERIAŁ:

ceramika w ciemnym kolorze

WYMIARY:

wysokość ok. 7,0 cm, szerokość 15,5 cm x 7,5 cm.

KOLOR:

czarny.

Do kompletu załączamy gratisowo 1 opakowanie pasujących kadzidełek typu "przepływ zwrotny", czyli płynących.Do tej kadzielnicy należy używać kadzideł typu "płynący dym" (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła takie mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.


Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących opada w dół i spływa podobnie jak woda.


Ważne - do takiego kominka typu fontanna dymna nie używa się zwykłych kadzideł stożkowych. Do tych podstawek należy użyć specjalne stożki płynące, czyli stożków z dziurką wewnątrz, aby uzyskać efekt spływania dymu w dół.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...