Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Broszka - Fioletowa Róża mała (długość 4cm) - Ametyst naturalny

Broszka w kształcie gałązki róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - ametystem.

Broszka jest w kolorze starego srebra. Kamień to naturalny ametyst, więc każda sztuka jest inna (różni się nieco kształtem oraz barwą kamienia - odcieniami fioletu). Stąd każdy egzemplarz broszki jest niepowtarzalny i różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamienia.Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE. Wzór nie ciemnieje, a jego powierzchnia "stare srebro" zachwyca swoim blaskiem przez długie lata. Biżuteria wykonana została przy użyciu najwyższej jakości stopów metali nieszlachetnych ZnAl.


Wymiary:

długość 4,0 cm, szerokość 2,0 cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu - naszyjnik Fioletowa Róża z ametystem, bransoletka, kolczyki.

BIŻUTERIA SZTUCZNAPozytywna energia kamieni - właściwości Ametystu:


Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.


Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.ametyst naturalny broszka w kształcie róży, fioletowa różaPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...