Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Broszka - Fioletowa Róża duża (długość 7.5cm) - Ametyst naturalny

Broszka w kształcie gałązki róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - ametystem.

Broszka jest w kolorze starego srebra. Kamień to naturalny ametyst, więc każda sztuka jest inna (różni się nieco kształtem oraz barwą kamienia - odcieniami fioletu). Stąd każdy egzemplarz broszki jest niepowtarzalny i różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamienia.Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE. Wzór nie ciemnieje, a jego powierzchnia "stare srebro" zachwyca swoim blaskiem przez długie lata. Biżuteria wykonana została przy użyciu najwyższej jakości stopów metali nieszlachetnych ZnAl.


Wymiary:

długość 7.5cm, szerokość 3cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu - naszyjnik Fioletowa Róża z ametystem, bransoletka, kolczyki.
BIŻUTERIA SZTUCZNAPozytywna energia kamieni - właściwości Ametystu: harmonia, relaks, oczyszczanie z negatywnej energii


Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu, występująca w wielu odcieniach fioletu - jego kolor może być bardzo ciemno fioletowy lub też jaśniejszy, z dodatkiem jasnych, szarych pasów. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”, gdyż przywraca równowagę osobom narażonym na częsty stres, przynosi spokój, wyciszenie i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.


Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić blokady i ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii, siłę łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.broszka róża z ametystem kamień naturalnyPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...