Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Bransoletka - Czaszka i Szary Agat


Bransoletka na elastycznej, mocnej gumce. Złożona z kulek wykonanych z szarych agatów i ozdobiona malutką czaszką w srebrnym kolorze.

Dzięki temu, że jest elastyczna - dopasuje się do każdej ręki.WYMIARY:

rozmiar uniwersalny

średnica koła bransoletki (bez rozciągania) ok. 7,5 cm

czaszka wysokość 1,2 cm

średnica kulek z agatu ok. 0,8 cm

Kolor:

kulki agatu - odcienie szarości, ułożone w marmurek

czaszka - ciemne srebro


BIŻUTERIA SZTUCZNA


  • Pozytywna energia kamieni:


Agat to półszlachetny minerał, odmiana chalcedonu, która może występować w różnych barwach. Agaty tworzyły się w procesie zastygania lawy. Miejsca występowania to: Brazylia, Urugwaj, Indie, Republika Malgaska, Rosja, USA, Namibia, Czechy. Złoża występują także w Polsce, m.in. na Dolnym Śląsku.


AMULET: Kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej,

działanie uspokajające,

dodawanie pewności siebie.


AGAT pomaga przełamywać strach, pokonywać samotność oraz zwalczać własne wady. Kamień ten przyciąga szczęście, pomaga odegnać pecha, stosuje się go na uspokojenie w okresach podwyższonego stresu. Wykazuje działanie relaksacyjne. Agat dodaje odwagi oraz wzmacnia siłę przetrwania w trudnych czasach. Kamień ten dodaje pewności siebie - zwłaszcza w sytuacji, gdy konieczne jest głośne wypowiadanie się. To dobry prezent dla osób uczących się, ponieważ jego aura pomaga również przy problemach z koncentracją i zapamiętywaniem.


W litoterapii, czyli leczeniu za pomocą wibracji kamieni naturalnych - agat bywa pomocny w przypadku chorób oczu powstałych z przemęczenia. Dlatego można wręczać go osobom pracującym przez długi czas np. przy ekranie komputera. Agat może przyspieszyć proces gojenia i regeneracji skóry. Ten kamień ma także pozytywny wpływ na układ trawienny oraz nerki, dlatego też warto nosić w przypadkach problemów z układem trawiennym lub pęcherzem właśnie biżuterię z agatem.


Ze ze względu na to,  że wibracje tego kamienia mają dobroczynny wpływ na cały organizm - warto go podarować każdej osobie.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...