Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Bransoletka Mocy "Spokój i Jasność" - kamienie naturalne: fioletowe ametysty


Bransoletka na elastycznej, mocnej gumce. Złożona z kulek wykonanych z fioletowych ametystów. "Calmness and Clarity" - "Spokój i Jasność Umysłu".

Dzięki temu, że jest elastyczna - dopasuje się do każdej ręki.WYMIARY:

rozmiar uniwersalny

średnica koła bransoletki (bez rozciągania) ok. 7,5 cm

średnica kulek z ametystu ok. 0,8 cm

Kolor:

kulki ametystu - odcienie fioletu, naturalnie układające się żyłki


BIŻUTERIA SZTUCZNA


  • Pozytywna energia kamieni:


Ametyst naturalny

Właściwości i działanie:

  • Wprowadza harmonię, szczególnie w relacjach partnerskich
  • Chroni przed strachem i lękiem
  • Pomaga walczyć ze stresem i napięciem emocjonalnym
  • Rozwija intuicję i duchowość
  • Pomaga pozbyć się urazów
  • Poprawia koncentrację
  • Pomaga lepiej poznać i zrozumieć własną osobowość


Ametyst - właściwości i działanie


Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.


AMULET: "Kamień harmonii i relaksu”,

przywraca równowagę osobom żyjącym w stresie, przynosi spokój,

uwalania od negatywnych myśli.

Oczyszcza miejsca z nagromadzonej tam negatywnej energii.


Nazwa minerału pochodzi z języka greckiego i oznacza "trzeźwy" (a dosłownie "nie-pijany"), gdyż według greckich wierzeń, picie wina z czar wykonanych z ametystu zabezpieczało przed upiciem się.AMETYST może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Za jego pomocą można więc oczyścić dom, lub swoje miejsce pracy, np. biuro. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.


W litoterapii, czyli leczeniu kamieniami naturalnymi, wykorzystuje się go do łagodzenia bólów głowy i migren, do leczenia bezsenności, łagodzenia objawów nerwic oraz wspomagania przemiany materii.Jeżeli cenisz sobie eleganckie rozwiązania, a jednocześnie zaliczasz się do miłośników czy miłośniczek biżuterii z naturalnych kamieni, ta bransoletka z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas będzie cieszyć oczy idealnym wyglądem.

Bransoletka przykuwa uwagę pięknym, naturalnym kolorem ametystów. Wykonano ją tak, aby wielkość bransoletki bez trudu można było dopasować do szerokości każdego nadgarstka. Takie rozwiązanie sprawia, że sięgnąć po nią może dosłownie każdy bez obawy o rozmiary.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...