Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Bransoletka - Czarne Róże - Obsydian Śnieżny

Bransoletka w kształcie gałązek róży, z naturalnymi kamieniami półszlachetnymi - obsydianem śnieżnym.

Bransoletka jest w kolorze starego srebra, kamień to naturalny obsydian, więc każda sztuka jest inna (różni się nieco kształtem oraz barwą - odcieniami czerni i ciemnej szarości). Stąd każdy pojedynczy egzemplarz bransoletki jest niepowtarzalny i różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamieni.

Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE. Wzór nie ciemnieje, a jego powierzchnia "stare srebro" zachwyca swoim blaskiem przez długie lata. Biżuteria wykonana została przy użyciu najwyższej jakości stopów metali nieszlachetnych ZnAl.

Wymiary:

długość 16cm (część główna, czyli róże wraz z zapięciem) + łańcuszek do regulacji ok. 5cm,

szerokość 1,5cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu - naszyjnik Czarna Róża z obsydianu, kolczyki, broszki.

  • Pozytywna energia kamieni:

Obsydian - kamień ochrony - posiada właściwości ochronne: chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” oraz pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, a także jednocześnie Twój dom i rodzinę, przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami.

Obsydian pomaga w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala być sobą, chroni przed manipulacjami i kontrolą innych ludzi.

Kamień ten poleca się zwłaszcza wszystkim interesującym się ezoteryką, parapsychologią i spirytyzmem. Ułatwia on i aktywizuje właściwości parapsychiczne - chroni je, a równocześnie pomaga mocno trzymać się ziemi, by zachować zdrową równowagę.

Obsydian Śnieżny ma także w sobie energię odwagi i wytrwałości. Pomaga w każdej sytuacji odnaleźć dobre strony, poprzez oczyszczenie się z niszczących myśli i wymyślenie nowych sposobów na poprawę warunków. Jednocześnie otwiera na duchową wrażliwość, aby przyciągnąć szczęśliwe zbiegi okoliczności i przełamanie kłopotów.

Obsydian Śnieżny pomaga w utrzymaniu równowagi w okresach przemian. Wzmacnia przepływ energii w organiźmie, likwiduje blokady w centrach energetycznych i w przepływie energii.


czarne róże gotycka biżuteria magiczna - obsydian snieżny

Napisz opinię
2015-10-28 19:31:26 - Izabela

Biżuteria jest pięknie wykonana, zamówienie na kamienie z przewagą czerni jak najbardziej zrealizowane zgodnie z życzeniem. Polecam zarówno produkt jak i sklep!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...