Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Kadzidełka stożkowe opakowanie 24 sztuki z efektem backflow (dymiące od dołu) - zapach: Biała Szałwia

Kadzidła do fontanny dymnej.

Producent: Goloka, Indie

Goloka Californian White Sage Incense Cones 


Kadzidła stożkowe z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem, cofające dym), przeznaczone są do specjalnych podstaw, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne. W takiej podstawie (wieży) umieszcza się kadzidło na samej górze, a dym efektownie spływa specjalnym otworem w dół niczym magiczna mgła. Spływając po różnych kaskadach przypomina wyglądem wodospad.

Każde pojedyncze opakowanie to puszka ze zdejmowanym denkiem, zawierająca 24 kadzidełka w kształcie stożków, z pustym kominkiem wewnątrz.

Zapach:

Biała Szałwia

Wymiary:

kadzidełka: 3 cm x 1 cm.

Czas spalania:

ok. 20 min.------------

Biała Szałwia

O białej szałwii mówi się, że ma wyjątkowe właściwości lecznicze. To lekki zapach, który pomoże ukoić i uspokoić twoje zmysły oraz oczyścić dom.


Biała Szałwia działanie: usuwanie negatywnej energii.

Indianie używali jej podczas rytualnych ceremonii jako kadzidła i uważali tą roślinę za świętą. Stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy, doskonale oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty i niskie energie z domu.

Oczyszczanie mieszkania Białą Szałwią sprawia, że jego energetyka oraz atmosfera odmienia się całkowicie. Natychmiast odczuwa się pozytywną zmianę.

W środowisku naturalnym Biała Szałwia występuje na terenach pustynnych Ameryki - w Kalifornii oraz jednym ze stanów Meksyku - Kalifornii Dolnej. Źródłem wszelkich dobroczynnych właściwości tej rośliny jest w cyneol, którego właściwości antyseptyczne pomocne są m.in. przy odkażaniu ran. Cyneol ma również właściwości przeciwskurczowe, przeciwzapalne, a nawet uśmierzające ból, dzięki czemu Biała Szałwia zajmuje zasłużone miejsce w medycynie naturalnej. Aromat z palonych liści pomaga oczyścić zatoki i płuca, poprawia krążenie i ułatwia oddychanie. Od wieków również jest ona używana jako środek oczyszczający zarówno dla ciała jak i otoczenia.

------------Użycie kadzidła typu backflow:

Należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać dym. Kadzidło posiada wewnątrz pusty kominek, którym dym spada i wydostaje się dołem stożka.

Kadzidło typu backflow należy ustawiać tylko na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie - fontannie dymnej, która posiada otworek do odprowadzania dymu.

Powstający podczas spalania kadzidełka dym może pozostawić lekki osad na podstawie oraz na powierzchni, na której jest umieszczona jest podstawka. Pochodzi on z naturalnych olejków i żywic znajdujących się w kadzidle i można go łatwo wyczyścić wilgotną szmatką.

PAMIĘTAJ - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru! Ustawiaj je na specjalnych podstawach (żaroodpornej powierzchni), z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...