Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła w kształcie stożków (zwykłe) o zapachu "Biała Szałwia" - opakowanie 15 szt.


Kadzidełka stożkowe angielskiej firmy Stamford - Biała Szałwia "White Sage".

Kadzidła paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.

O białej szałwii mówi się, że ma wiele korzyści leczniczych. To cudownie lekki zapach, który pomoże ukoić i uspokoić twoje zmysły.Biała Szałwia działanie: oczyszczanie z negatywnej energii.

Indianie używali jej podczas rytualnych ceremonii jako kadzidła i uważali tą roślinę za świętą. Stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy, doskonale oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty i niskie energie z domu.


Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w białym kolorze z obrazkiem liści białej szałwii i zawierający ok. 15 kadzidełek w kształcie stożków, które palą się przez około 30 minut każde. W komplecie jest mała, okrągła podstawka.


CZAS SPALANIA:

każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...