Wczytuję dane...
Aktualności

aktualności


Rabaty dla stałych klientów: Lubisz nasz sklep i często u nas kupujesz? Doceniamy to. Jeśli jesteś zarejestrowanym klientem, to przy drugim z kolei zamówieniu otrzymasz 3% zniżki na zakupy, a po zrobieniu trzeciego zamówienia - na każde następne otrzymujesz stały 5% rabat. Zniżka jest automatycznie odliczana przy podsumowaniu zamówienia w Koszyku.

07.11.2012

Wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie dekoracji na Halloween:

1 miejsce i bon 150zł dla: Kathleen, 2 miejsce i bon na 60zł dla: Arianne.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii konkursowej: tutaj.gotycki pokój - dekoracje na halloween22.10.2012


Na pewno już czekacie na nasz tradycyjny konkurs na „Najlepsze zdjęcie dekoracji na Halloween” :)

Chcemy jak zwykle zobaczyć Wasze zdjęcia z dekoracjami na Halloween. Mogą to być np. wycięte dynie stojące w ogrodzie, klimatycznie udekorowany stół, ciekawa "straszna" potrawa czy po prostu Wasz pokój, w którym znajdą się halloweenowe drobiazgi.

Warunki:

- Nie musicie być autorami dekoracji, ale musicie być autorem zdjęcia.

- Można wysyłać dowolną ilość zdjęć i można na nich dokonać manipulacji za pomocą programów graficznych.Fotki ślijcie na adres: sklep@lunamarket.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: KONKURS oraz oświadczeniem, że jesteście autorami zdjęcia. Zdjęcia będą umieszczone na naszych stronach, również na Facebooku.

Czekamy na zgłoszenia do poniedziałku 5 listopada 2012 do godz. 24.00, a konkurs rozstrzygniemy 7 listopada, w środę.


Główną nagrodą będzie bon na 150zł na zakupy w naszym sklepie! Laureat drugiego miejsca otrzyma nagrodę – niespodziankę w postaci zestawu upominków od sklepu o wartości 60zł.


Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z poprzedniej edycji konkursu:dekoracje na halloween  dekoracje na halloween


dekoracje na halloween
  ciasto na halloween


19.05.2012

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Ogłaszamy kolejny Weekendowy SZYBKI KONKURS!!! Odnajdź obrazek ze zdjęciem naszego świecznika i podpisem "Szybki Konkurs", do wzięcia jest widoczny na fotce świecznik Smoczy Duch. Wystarczy lubić nasz profil, polubić to zdjęcie oraz udostępnić je na swojej tablicy. Czas macie od piątku 18 maja aż do końca poniedziałku 21 maja (do godz. 24.00), a we wtorek 22 maja wylosujemy zwycięzcę.


05.04.2012

Smocze Jajo
KONKURS

Pewnie już zastanawiacie się, jakie zrobić tym razem pisanki. Przecież nie muszą być nudne i co roku takie same...
W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Magiczne Jajo" na pisankę Gothic Fantasy - czyli taką, której wygląd można określić w ramach klimatu: gotyk / magia / fantasy / a nawet ... horror :) Technika wykonania jest dowolna (może to być tradycyjna pisanka, rzeźba w kształcie jaja, fotomontaż lub rysunek...).

Róbcie fotki i wysyłajcie na naszego maila: sklep@lunamarket.pl z dopiskiem KONKURS oraz oświadczeniem, że jesteście autorem zdjęcia. Czas na zgłaszanie prac macie od dziś (czwartek 5 kwietnia) do następnego czwartku 12 kwietnia 2012r do godz. 24.00. Wybrane zdjęcia będą umieszczone na stronie sklepu oraz na naszym profilu na Facebooku. Ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek 13 kwietnia. Piątek 13-go okaże się dla kogoś szczęśliwy :)

Do wygrania BON na 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie!


Prace można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku!

13.04.2012

W końcu komisja wybrała zwycięskie JAJO! Co prawda wszystkie były wspaniałe, ale musiało stanąć na jednym. Nagrodę, czyli bon na 100zł, otrzymuje Arianne. Gratulujemy!

20.01.2012

Szybki Konkurs Ankietowy rozstrzygnięty! Kielich otrzymuje: Paula Danathiel Adamczewska. Gratulujemy! Skontaktujemy się w sprawie wysyłki mailowo. A Wam wszystkim bardzo dziękujemy za czynny udział.

15.01.2012

Kolejna edycja Szybkiego Konkursu - tym razem ankieta na Facebooku!
Ostatnio całkiem zmieniliśmy wygląd naszego sklepu. W związku z tym chcielibyśmy Was o coś zapytać. Czego powinno być w naszej ofercie więcej, na czym mamy się najbardziej skupić, a może dodać coś, czego jeszcze nie ma? Wśród osób, które udostępnią tą ankietę na swoich tablicach i wezmą w niej sami udział - rozlosujemy nagrodę niespodziankę :)

Na głosowanie macie czas do czwartku 19 stycznia, a w piątek wylosujemy zwycięzcę.

Nagrodą jest Smoczy Kielich:

kielich gotycki ze smokiem gothic goth

Pamiętajcie - komentarze mile widziane! Przejdź na naszą stronę na Facebooku.

02.01.2012

Zakończyliśmy prace techniczne związane z przenosinami sklepu. Przepraszamy za utrudnienia w kontaktach mailowych w poprzednich dniach. Jeśli nie odpowiedzieliśmy na któryś z wysłanych w tym czasie do nas maili - prosimy o ponowny kontakt z nami.

30.12.2011

Nasz Szybki Foto Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty! Zwycięzca wylosowany! Nagrodę, czyli bon 100zł na zakupy w naszym sklepie otrzymuje pan Henryk Wiśniewski za zdjęcie makabrycznych pierniczków świątecznych. Gratulujemy! Informacje znajdziecie również na naszym profilu na Facebooku.

ciasteczka z horroru
30.12.2011


Wraz z nowym rokiem - zyskaliśmy całkiem nowy wygląd! Niestety nie mielismy wyjścia i musieliśmy zrezygnować z oprogramowania, na którym dotychczas pracowaliśmy.

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona Wam się spodoba, a większa wygoda korzystania z nowego sklepu od razu będzie zauważalna. Wszystkie zamówienia złożone w ostatnich dniach zostaną zrealizowane bez zmian, a w razie jakich kolwiek pytań i wątpliwości - prosimy o kontakt.

Udało nam się przenieść prawie wszystkie konta użytkowników i część historii. Jeśli się zalogujesz i stwierdzisz, że nie masz przeniesionych zniżek z promocji dla stałych klientów - prosimy o kontakt. W przypadku kłopotów z hasłem prosimy o skorzystanie z opcji: "Przypomnij hasło". Jeszcze przez najbliższe dni będzie możliwe sprawdzenie danych i ich przeniesienie, później niestety wszystkie dane ze starego sklepu zostaną skasowane.