Wczytuję dane...

Nowa seria produktów - Czaszki i Róże, czyli nowe pomysły na prezenty :)

Nowa seria produktów - Czaszki i Róże, czyli nowe pomysły na prezenty :)

W naszym magicznym sklepiku mamy całkiem nową serię produktów - "Czaszki i Róże".

Czyli porady, jak wybrać prezent dla miłośnika i miłośniczki mrocznych i gotyckich klimatów :)

Seria zawiera sporo ciekawych gadżetów do wyboru, więc na pewno każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie te gadżety są z podobnym obrazkiem, przedstawiającym jedną lub też dwie zwrócone ku sobie czachy. Obrazek ma czarne tło. Wokół czaszek widać gałązki róż o wielkich, czerwonych kwiatach, magiczne symbole, lecącą jaskółkę oraz ćmę. Seria zawiera do wyboru: kominek zapachowy, dwa wzory portmonetek zapinanych na suwak, torebki prezentowe papierowe, eko-torby wielorazowego użytku, butelkę w kształcie czaszki zamykaną na korek, kubek z zaparzaczka i pokrywką.

butelka w kształcie czaszki - pomysł na prezent butelka w kształcie czachy - pomysł na prezent

To całkiem ciekawe propozycje na upominki dla amatorów mrocznych dekoracji, gotyckiego stylu, maniaków horrorów, którzy czują ducha halloween przez cały rok.

pomysły na prezenty z czaszkami pomysły na prezenty z czaszkami

Wiadomo nie od dziś, że każdy lubi co innego, jedni kochają anioły, a inni demony. To co się podoba jednej osobie, wcale nie musi podobać się drugiej. Dlatego przy wyborze prezentu najlepiej kierować się gustem konkretnej osoby, którą chcemy obdarować. I jeśli to jest właśnie ktoś, kto jest entuzjastą magicznych gadżetów, gier i książek fantasy, mrocznego stylu gotyckiego - to na pewno u nas odnajdzie się sporo propozycji nie do odrzucenia :)

kominek zapachowy z czaszką - pomysł na prezent kubek z czaszką - pomysł na prezent

Oprócz kolekcji gadżetów z serii "Czaszki i Róże" mamy dział pełen czaszek i szkieletów, ale również i gargulców, demonów, diabłów oraz innych przedmiotów w stylu Black Magic. Wybierać można wśród figurek czaszek w przeróżnych kolorach, od metalicznych czarnych czach aż po mega-kolorowe, ozdobione kwiatami calveras w meksykańskim stylu, czyli cukrowe czaszki. Oprócz figurek można wybrać praktyczne przedmioty codziennego użytku, ale w niecodziennym wydaniu, czyli np. kufle i kielichy w kształcie czaszek, mroczne kadzielniczki i otwieracze do piwa z uchwytami w kształcie czaszeczek, a nawet uchwyty na papier toaletowy oraz szczotki do WC czachy :)

uchwyt na papier toaletowy Szkielet szczotka do wc Czacha - pomysły na prezenty

Mamy dosłownie wszystko, co tylko można wymyślić w tym temacie. Wyobraźnia nie ma tu ograniczeń, znajdziesz u nas kostki do gry z czachami, świeczniki i skarbonki czaszki, portfele, szkatułki i popielniczki ozdobione czachami. A jeśli nie mamy czegoś, o czym marzysz, to napisz do nas maila. Być może uda się spełnić to marzenie. A tymczasem zajrzyj do działu: CZASZKI I SZKIELETY, żeby obejrzeć, co tam jeszcze ciekawego kryje się na półkach naszego sklepiku.

Jeśli masz wątpliwości, czy motyw czaszki nadaje się na prezent, no bo przecież niektórym może się trochę strasznie czy smutno kojarzyć, to podpowiemy, że jednak wielu ludziom ten motyw bardzo przypadnie do gustu. Sporo osób po prostu gustuje w otaczaniu się mrocznymi dekoracjami, ma gotycką duszę, cały czas pamięta, że "memento mori" i wręcz uwielbia straszliwe ozdoby. Zawsze można zapytać miłośnika horrorów, dlaczego je kocha oglądąć. Po prostu ten dreszczyk to jest to. A poniżej czaszka, która pomoże w uprawianiu roślinek na parapecie lub balkonie, czyli doniczka idealna :)

doniczka w kształcie czaszki doniczka w kształcie czaszki

Mamy nadzieję, że pomogliśmy niezdecydowanym i że każdy odnalazł to, czego szukał :) Nasze gadżety nie tylko są jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe w wydaniu, ale jednocześnie całkiem praktyczne w wykorzystaniu.

Pomysły na mroczne prezenty - sklep LunaMarket.pl PPHU LUNA Zuzanna Bąk-Wołodkiewicz