Wczytuję dane...

Nowości! Woreczki na karty Tarota oraz seria biżuterii Bestiariusz

Nowości! Woreczki na karty Tarota oraz seria biżuterii Bestiariusz

woreczki na karty tarota - sakiewki z atłasu i satyny, z haftami

W marcu dodaliśmy nową kategorię do naszego sklepu: Woreczki na karty Tarota. Piękne, dwuwarstwowe sakiewki z aksamitu i satyny, z prawdziwymi haftami: magiczny Jeleń z półksiężycem nad rogami, czarny Kot z Miotłą czarownicy oraz róże pentagramy - srebrny pentakl oraz podwójny, czerwony pentagram. Te magiczne torebki zapewnią doskonałą ochronę Twoich ulubionych kart Tarota. I to  nie tylko zabezpieczając je przez zniszczeniem, ale także odcinając je od negatywnych wpływów przypadkowych energii. Woreczki są wysokiej jakości, mięsiste, bardzo grube, będą dobrze służyły swoim właścicielom przez długie lata. W porządny woreczek warto zainwestować, aby karty zawsze były dobrze zabezpieczone i nie ulegały uszkodzeniom.

Zresztą takie woreczki mogą posłużyć także do przechowywania innych rzeczy, np. kamieni, talizmanów, run albo biżuterii. Można je obejrzeć tutaj: woreczki na Tarota

sakiewki na karty Tarota - woreczki, torebki z atłasu, satynowe, haftowane

W dziale z biżuterią magiczną i gotycką mamy kolejne nowości - całą serię "Bestiariusz" projektu Briara ("Briar Bestiary"). "Bestiariusz" to naszyjniki przedstawiające najwspanialsze i najciekawsze bestie, głównie z mitologii celtyckiej oraz greckiej. Niebezpieczna Gorgona, Hydra o wielu głowach, niedościgniony Jackalope, straszliwy Kraken, magiczna Mandragora, tajemniczy Kelpie i wiele, wiele więcej niezwykłych, fantastycznych stworzeń czeka na Was w dziale z nowościami w biżuterii: Bestiariusz.

magiczna i gotycka biżuteria - amulety i talizmany

To nie tylko efektowne, duże wisiory, które będą ciekawym dodatkiem do stylizacji np. w gotyckim stylu. Każdy z naszyjników Bestiariusza ma swoje przeznaczenie, każdy jest amuletem, który przyciągnie pomyślność w jakiejś dziedzinie, gdyż został specjalnie stworzony w takiej intencji. To kolejna seria dostępna w sklepie LunaMarket.pl, po "Children of the Night", którą zaprojektował znany angielski artysta Briar. To biżuteria dla osób, które lubią się wyróżniać, oryginalna i niezwykła.