Wczytuję dane...

Nowości! Woreczki na karty Tarota oraz seria biżuterii "Bestiariusz"

Nowości! Woreczki na karty Tarota oraz seria biżuterii Bestiariusz

woreczki na karty tarota - sakiewki z atłasu i satyny, z haftami

W marcu dodaliśmy nową kategorię do naszego sklepu: Woreczki na karty Tarota. Piękne, dwuwarstwowe sakiewki z aksamitu i satyny, z prawdziwymi haftami: magiczny Jeleń z półksiężycem nad rogami, czarny Kot z Miotłą czarownicy oraz róże pentagramy - srebrny pentakl oraz podwójny, czerwony pentagram. Te magiczne torebki zapewnią doskonałą ochronę Twoich ulubionych kart Tarota. I to  nie tylko zabezpieczając je przez zniszczeniem, ale także odcinając je od negatywnych wpływów przypadkowych energii. Woreczki są wysokiej jakości, mięsiste, bardzo grube, będą dobrze służyły swoim właścicielom przez długie lata.

Zresztą takie woreczki mogą posłużyć także do przechowywania innych rzeczy, np. kamieni, talizmanów, run albo biżuterii. Można je obejrzeć tutaj: woreczki na Tarota

sakiewki na karty Tarota - woreczki, torebki z atłasu, satynowe, haftowane

W dziale z biżuterią magiczną i gotycką mamy kolejne nowości - całą serię "Bestiariusz" projektu Briara ("Briar Bestiary"). "Bestiariusz" to naszyjniki przedstawiające najwspanialsze i najciekawsze bestie, głównie z mitologii celtyckiej oraz greckiej. Niebezpieczna Gorgona, Hydra o wielu głowach, niedościgniony Jackalope, straszliwy Kraken, magiczna Mandragora, tajemniczy Kelpie i wiele, wiele więcej niezwykłych, fantastycznych stworzeń czeka na Was w dziale z nowościami w biżuterii: Bestiariusz.

magiczna i gotycka biżuteria - amulety i talizmany

To nie tylko efektowne, duże wisiory, które będą ciekawym dodatkiem do stylizacji np. w gotyckim stylu. Każdy z naszyjników Bestiariusza ma swoje przeznaczenie, każdy jest amuletem, który przyciągnie pomyślność w jakiejś dziedzinie, gdyż został specjalnie stworzony w takiej intencji. To kolejna seria dostępna w sklepie LunaMarket.pl, po "Children of the Night", którą zaprojektował znany angielski artysta Briar. To biżuteria dla osób, które lubią się wyróżniać, oryginalna i niezwykła.