Wczytuję dane...

Uzupełnienia - wisiorki z czaszkami ptaków, pentagramy oraz całkowicie czarne świece

Uzupełnienia - wisiorki z czaszkami ptaków, pentagramy oraz całkowicie czarne świece

Mamy dobrą wiadomość - zrobiliśmy duże uzupełnienia w dziale "Naszyjniki - Pentagramy", czyli pojawiły się ponownie: naszyjniki z pentagramem odwróconym na czarnej lince, pentagramy ze skrzydłami, pentagramy z czarnymi kryształkami oraz Bafomet w srebrnym kolorze. Z nowości polecamy - naszyjnik z Bafometem w kolorze czarnym oraz wisiorek pentagram z dwoma smokami na czarnej lince. Ponownie pojawiły się u nas również spinki do mankietów pentagramy z czarnymi oraz z czerwonymi kryształkami.

Dwie nowości mamy też w dziale z naszyjniki "Czaszki ptaków". Ponownie mamy dostępne wisiorki w kształcie czaszek kruka oraz całkiem nowe ptasie czaszki, bardziej przypominające czaszki kolibrów.

Pentagramy można obejrzeć tutaj: Pentagramy, a czaszki tutaj: Naszyjniki czaszki ptaków.

gotycka i magiczna biżuteria - wisiorki z pentagramami, smokami, czaszki ptaków

W dziale "Czarne świece" mamy dla Was obiecane wcześniej całkowicie czarne świece magiczne w różnych kształtach: walce, piramidki oraz kostki. Są zabarwione na czarno również wewnątrz, ponieważ odlewane są w całości z czarnej parafiny, a do tego wykonywane są ręcznie. Każda ze świec ma indywidualne opakowanie zabezpieczające z celofanu. Całkowice czarne świece to nie tylko mroczna dekoracja, ponieważ przydadzą się w rytuałach magii oczyszczającej.

Zobaczyć je można tutaj: Czarne świece

Oprócz tego mamy nowa kategorię "Breloki do kluczy", a w niej - breloczki z pentagramami oraz z łapaczami snów.

Dział z breloczkami jest tutaj: Breloki do kluczy

breloki do kluczy z pentagramem i łapacze snów

Mamy dla was mnóstwo pomysłów na prezenty w stylu Gothic & Fantasy. Zapraszamy :)